Zakładki:
Czytam
Dom(y) dizajn
Koty
Moda?
O blogowaniu
O podróżach
Oglądam
Szamka
Sztuki różne i o sztuce
Tagi
RSS
sobota, 24 października 2015

Tak mi się przypomniała i pomyślalam, że się podzielę (kiedyś już tu gościła). Tak, żeby nie zgubić...

14:27, mouselostandfound
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 23 sierpnia 2015

Że mnie blox wysłał w kosmos z całym byłym blogowaniem. A jednak nie... Aż jestem zdumiona, bo faktycznie przedłużającą się nieobecnością zasłużyłam na karę ;). Może jednak wrócić wypada? Sprawa do przemyślenia na niedzielę.the size doesn't matter

z szacunkiem dla widowni!

16:55, mouselostandfound
Link Dodaj komentarz »
sobota, 11 października 2014

Takie refleksje naszły mnie po przeczytaniu tego. Bo w sumie Pulitzer to nie byle co, ale zrywać się przed świtem... W życiu trzeba dokonać tylu trudnych wyborów! ;)

Z okazji jesieni zajmuję się więc rozmyślaniem:

fot. Roeselien Raimond

fot. Roeselien Raimond

wtorek, 07 października 2014

A co, czemu zawsze ma być o poniedziałkach? Jest dobrze. Ekscytująco i do przodu. Uspokajam się tak:

wtorek, 30 września 2014

Zdążyłam jeszcze we wrześniu (choć o mały włos sprawa by się nie powiodła - żarłoczny blox znów pochłonął moją wymuskaną notkę).

Jako że zajmuję się ostatnio porządkowaniem kawałka rodzinnej historii nie za bardzo mam czas na beztroskie surfowanie w sieci. Sprawy, którymi się zajmuję nie bardzo nadają się do opisania na blogu (choć mam nadzieję, że efektem końcowym uda mi się pochwalić, trzymajcie kciuki!) więc siedzę sobie cichutko, niczym zgubionysz pod miotłą.

Czasem jednak wpadnie w moje łapki coś, co wywoła u mnie zainteresowanie i czym mam ochotę wirtualnie się podzielić. Tak właśnie stało się dziś. Jestem wielką miłośniczką kawy i wszelkie inicjatywy związane z kawą zyskują moją wielką aprobatę, dlatego od razu dzielę się z Wami kawowym blogiem, który odkryłam. A na zachętę przypomniana przez autorkę piosenka:

wtorek, 12 sierpnia 2014

Pewnie nie czekaliście, ale jakoś i tak wróciłam, czy może lepiej "wypłynęłam"... Nie obiecuję żadnej częstotliwości ani w ogóle niczego. Mam nadzieję znaleźć czasem powód do skrobnięcia. Po prostu.

21:52, mouselostandfound
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 27 kwietnia 2014

Postanowiłam znów na chwilę wychynąć na powierzchnię. Cały czas, gdzieś w głębi, jestem sobie ukryta, podglądam wszystkie ulubione blogi, fejsbuki, sprawdzam maile, ale jakoś na pisanie ciągle mi się nie zanosi. Względy oczywiście są różne - od czasowych po kompleksowe ;). Generalnie żyje się wciąż dobrze, mimo oczywistych zawirowań ze względu na posiadanie współlokatorki i masy pracy wyjazdowej. Tygrys plamiasty jest coraz bardziej najlepszy na świecie, a obecna sytuacja uświadomiła jej, że jednak pańcię należy darzyć ogromną miłością i okazywać rzeczoną miłość na każdym kroku, bo "nie daj borze" pańcia udostępni miejsce pod kołderką konkurencji. Pracę nadal lubię i poniedziałki również.

Urodziłam się w lipcu, dokładnie siedemnastego lipca, to tyle może o sobie na początek* ;).

Pozdrawiam wszystkich zaglądających! Niech im wiosna przyjemną będzie!

*

wtorek, 01 kwietnia 2014

Byłam u znachora. Nie to, że pan kotek był chory i leżał w łóżeczku i w ogóle jak się masz, tylko całkowicie uczciwie z wahadełkiem, teoriami, przekonaniami i wiarą we własną super moc. I mam katastrofę, skoro chciałam: znachor zabronił pić kawę i jeść pomidory. Chyba nie muszę dodawać, że moja dieta opiera się głównie na kawie?

Pewnie umrę niebawem, bo wlezę gdzieś, gdzie nie powinnam, ale nie będę w stanie się zorientować, że to błąd. Trudno. Albo szok z powodu odstawienia mnie zabije.

Jakby co, było fajnie.

20:19, mouselostandfound
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 24 marca 2014

Snów kolorowych. A niechciane wspomnienia oddajcie do kolekcji ;).

Tango, tango!

Podkradzione od Betanki.

wtorek, 18 marca 2014

Nie da się ukryć, nawet mimo chwilowych chłodów - wiosna! Zwierzyna gubi futro, a ja gubię myśli, na szczęście głównie te warte zgubienia :).

A znakomicie w wiosenny nastrój wprowadza mnie pan Seiji Mamiya i jego fotografie, włala:

Seiji Mamiya

i jeszcze

Seiji Mamiya

Seiji Mamiya

Miłego dnia!

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 24